Silver Ljusstakar
1249925
WILLIAM GIBSON & JOHN LAWRENCE LANGMAN, ljusstakar ett par silver London 1894.
William gibson & john lawrence langman, ljusstakar ett par silver london 1894.

Oval fot, höjd ca 21 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fyllda fötter. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 700
262
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
8 aug 8:04
2 700 SEK
8 aug 8:04
2 500 SEK
8 aug 8:01
2 200 SEK
6 aug 10:45
2 000 SEK
31 jul 14:45
1 005 SEK