Silver Ljusstakar
1249925
WILLIAM GIBSON & JOHN LAWRENCE LANGMAN, ljusstakar ett par silver London 1894.
William gibson & john lawrence langman, ljusstakar ett par silver london 1894.

Oval fot, höjd ca 21 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fyllda fötter. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK