Konst Klassisk konst
1249927
Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , olja på duk

Ung kvinna med solfjäder, 36 x31 cm

Åldersrelaterat slitage. Uppfodrad duk. Smärre slitage. Krackelyr. Retuscher.

Placering: Tavelvagn (Vid foto)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
5 aug 12:19
2 000 SEK
3 aug 11:05
1 600 SEK
2 aug 9:02
1 400 SEK
31 jul 21:09
1 250 SEK
31 jul 14:42
1 000 SEK