Möbler Stolar
1249930
STOLAR, 4 st, sengustavianska 1800-talets början
Stolar, 4 st, sengustavianska 1800-talets början.

Sk Svenska modellen, gråmålade, oval genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits, raka kannelerade ben med rosettanfanger, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage. Senare klädsel. Senare målning. Renoverad. Förstärkningar.

Placering: Pallställ (Visning)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
14 504
1 407
1 666
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
8 aug 21:31
14 504 SEK
10
8 aug 21:31
14 004 SEK
8 aug 21:29
13 502 SEK
10
8 aug 21:28
13 002 SEK
8 aug 21:28
13 000 SEK