Fyra flaskor med lock, ställ med genombruten dekor, lejontassar. Höjd 28, längd 25 cm.
Smärre nagg, en flaska med fotnagg. Åldersrelaterat slitage. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10