Silver Övrigt
1249935
TESERVIS 4 dlr låghaltigt silver tidigt 1900-tal
Teservis 4 dlr låghaltigt silver tidigt 1900-tal.

Höjd ca 11-19 cm, dekor av blommor i relief, lockknopp i form av blomma, total vikt ca 1160 gram

Åldersrelaterat slitage. Repor. Anlupen. Bucklor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 801
369
437
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 aug 2:02
3 801 SEK
5 aug 2:02
3 601 SEK
5 aug 2:01
3 401 SEK
5 aug 2:01
3 201 SEK
1 aug 18:28
2 988 SEK