Konst Klassisk svensk konst
1249937
Konrad Simonsson
(Sverige, 1843-1901)
Konrad simonsson, olja på duk signerad.

KONRAD SIMONSSON, olja på duk signerad

Skärgårdsvik, 59 x 91 cm

Obetydligt ytslitage. Krackelyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 500
437
517
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 aug 20:16
4 500 SEK
6 aug 20:16
4 400 SEK
6 aug 20:16
4 200 SEK
6 aug 20:16
4 000 SEK
6 aug 20:15
3 800 SEK