Philippe Starck

(Frankrike, Född 1949)
Philippe Starck
(Frankrike, Född 1949)

PHILIPPE STARCK, barstolar ett par "Icon", Emeco.

Borstad aluminium. Sitthöjd ca 60 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Formgivare

Utropspris
6 000 SEK