Silver Bestick
1249950
BESTICKSERVIS, 37 delar, silver, modell Haga, stämplade JLH, 1900-talets andra hälft.
Bestickservis, 37 delar, silver, modell haga, stämplade jlh, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
12 knivar med rostfria blad, 772 gram, 24 cm.
13 gafflar, 668 gram, 21 cm.
12 skedar, 492 gram, 18,5 cm.
Silvervikt 1160 gram.

En gaffel med gravyr. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK