Silver Bestick
1249950
BESTICKSERVIS, 37 delar, silver, modell Haga, stämplade JLH, 1900-talets andra hälft.
Bestickservis, 37 delar, silver, modell haga, stämplade jlh, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
12 knivar med rostfria blad, 772 gram, 24 cm.
13 gafflar, 668 gram, 21 cm.
12 skedar, 492 gram, 18,5 cm.
Silvervikt 1160 gram.

En gaffel med gravyr. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V37
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 51 minuter
7 700
748
890
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 7 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
4 aug 7:53
7 700 SEK
4 aug 7:53
7 500 SEK
2 aug 4:16
7 201 SEK
1 aug 19:20
7 001 SEK
30 jul 9:53
6 001 SEK