BESTICKSERVIS, 37 delar, silver, modell Haga, stämplade JLH, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
12 knivar med rostfria blad, 772 gram, 24 cm.
13 gafflar, 668 gram, 21 cm.
12 skedar, 492 gram, 18,5 cm.
Silvervikt 1160 gram.

En gaffel med gravyr. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK