Belysning Golvlampor
1249951
GOLVLAMPA, Bergbom, 1900-talets första hälft.
Golvlampa, bergbom, 1900-talets första hälft.

Uplight, mässing samt skärm av glas. Märkt Bergbom G-019. Höjd 126 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Repor och smärre bucklor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 500 SEK