Design Möbler
1249955
CARL-HENRIK SPAK, fåtöljer ett par, "Clipper", Ire, 2015.
Carl-henrik spak, fåtöljer ett par, "clipper", ire, 2015.

Underrede av metall. Klädd med skinn. lös sittplymå. Sitthöjd 40 cm

Slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
5 300
514
609
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
3 aug 17:10
5 300 SEK
3 aug 17:09
5 100 SEK
3 aug 17:09
5 000 SEK
3 aug 17:09
4 900 SEK
3 aug 17:09
4 700 SEK