1249956
Lillemor Mannerheim
(Sverige, 1927-1994)
Lillemor mannerheim, figurin av stengods, signerad lillemor arabia -85.

LILLEMOR MANNERHEIM, figurin av stengods, signerad Lillemor Arabia -85.

Zebra. Höjd 18,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
180
1 855
213
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (15 bud)
3 aug 20:16
180 EUR
3 aug 20:16
170 EUR
3 aug 20:15
160 EUR
3 aug 20:06
150 EUR
3 aug 20:05
140 EUR