Design Konstglas
1249958
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)
Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi oy nanny still.

NANNY STILL, flaska, signerad Riihimäen Lasi oy Nanny Still.

Turkos färgat glas. Höjd 32,5 cm.

Slitage. Repor.

Slutpris
220
2 265
262
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
3 aug 12:11
220 EUR
3 aug 12:11
200 EUR
2 aug 21:16
180 EUR
2 aug 19:36
160 EUR
1 aug 16:01
150 EUR