Design Övrigt
1250000
CARLO FORCOLINI, TAKLAMPA Alesia för Artemide 1900-talets senare del
Carlo forcolini, taklampa  alesia för artemide 1900-talets senare del.

Lackerad metall, utdragbar, höjd ca 80 cm, etikettmärkt

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 aug 19:34
2 200 SEK
29 jul 10:59
2 000 SEK
28 jul 10:55
1 000 SEK
27 jul 20:44
300 SEK