Möbler Trädgårdsmöbler
1250006
CAFÉBORD, omkring 1900
CafÉbord, omkring 1900.
CafÉbord, omkring 1900.
CafÉbord, omkring 1900.
CafÉbord, omkring 1900.

Underrede i gjutjärn. Marmorskiva. Längd 90 cm. bredd 60 cm. höjd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Proveniens

Tidigare Café Jägersro

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
3 655
355
420
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 aug 15:50
3 655 SEK
3 aug 15:50
3 500 SEK
29 jul 17:11
3 400 SEK
29 jul 17:11
3 200 SEK
29 jul 13:40
2 705 SEK