Möbler Stolar
1250021
BÄNKAR, två st, sannolikt Roland Wilhelmsson.
BÄnkar, två st, sannolikt roland wilhelmsson.

Furu. Längd 100-200, höjd 45, höjd 36 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage. Repor. Fläckar.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
6 800
660
781
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
4 aug 21:02
6 800 SEK
4 aug 21:02
6 600 SEK
4 aug 20:48
6 400 SEK
4 aug 20:48
6 200 SEK
4 aug 20:47
6 000 SEK