Design Övrigt
1250023
STIG LINDBERG, skål, fajans, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
Stig lindberg, skål, fajans, gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Modell 3. Bredd 24 cm. Höjd 14 cm.

Krackelyr.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
4 600
446
528
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
9
4 aug 21:22
4 600 SEK
10
4 aug 21:22
4 400 SEK
9
4 aug 21:21
4 200 SEK
10
4 aug 21:21
4 002 SEK
9
4 aug 21:21
3 601 SEK