Konst Contemporary
1250028
Margareta Rabe
(Sverige, Född 1950)
Margareta rabe, olja på duk, signerad a tergo.

MARGARETA RABE, olja på duk, signerad a tergo.

"Röd sol". 45 x 46 cm.

Oramad. Ställvis krackelerad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 400
330
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 16:11
3 400 SEK
4 aug 14:14
3 200 SEK
3 aug 9:31
3 000 SEK
1 aug 12:44
1 100 SEK
30 jul 20:17
1 000 SEK