Konst Modern svensk konst
1250038
Bo Hultén
(Sverige, Född 1945)
Bo hultÉn, olja på duk signerad och daterad 66.

BO HULTÉN, olja på duk signerad och daterad 66.

"Vinkel mot grönt", 73 x 60 cm.

Obetydligt ytslitage. Lös i ramning. Upptill hål möjligen menade.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
6 014
584
695
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 aug 19:50
6 014 SEK
4 aug 19:50
6 000 SEK
4 aug 19:50
5 814 SEK
4 aug 19:49
5 614 SEK
4 aug 19:49
5 500 SEK