Konst Modern svensk konst
1250044
Olle Skagerfors
(Sverige, 1920-1997)
Olle skagerfors, olja på duk, monogramsignerad.

OLLE SKAGERFORS, olja på duk, monogramsignerad.

Stilleben med frukter / grönsaker på fat. Signerad och daterad à tergo 1966. 35 x 44 cm.

Smärre slitage. Ställvis krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T328
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
32 600
3 163
3 745
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (62 bud)
10
4 aug 15:13
32 600 SEK
11
4 aug 15:13
31 600 SEK
10
4 aug 15:12
30 600 SEK
11
4 aug 15:12
30 500 SEK
10
4 aug 15:10
29 500 SEK