1250049
Mari Sunna
(Finland, Född 1972)
Mari sunna, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2017.

MARI SUNNA, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2017.

Figurkomposition. Oramad, 140 x 110 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Tavelvagn (Vid foto)
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

17 000
1 649
1 953
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 aug 21:52
17 000 SEK
5 aug 21:49
16 000 SEK
5 aug 21:48
15 000 SEK
30 jul 0:56
14 000 SEK
29 jul 11:00
4 000 SEK