Belysning Vägglampor
1250081
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, vägglampor ett par, "aj"louis poulsen,  danmark.

ARNE JACOBSEN, vägglampor ett par, "AJ"Louis Poulsen, Danmark

Vitlackerad metall. Etikettmärkt. Höjd ca 18 cm Längd skärm ca 25 cm

Slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z4
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 300
514
609
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
5 aug 12:39
5 300 SEK
5 aug 10:51
5 100 SEK
5 aug 10:51
5 100 SEK
4 aug 23:10
4 900 SEK
4 aug 23:10
4 700 SEK