Konst Modern svensk konst
1250108
Oscar Hullgren
(Sverige, 1869-1948)
Oscar hullgren, olja på duk, signerad och daterad 1912.

OSCAR HULLGREN, olja på duk, signerad och daterad 1912.

"Blått haf". 59 x 82 cm.

Ställvis slitage och krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 3 timmar
3 000
291
347
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
2 aug 21:46
3 000 SEK
2 aug 21:46
2 500 SEK
2 aug 12:27
2 000 SEK
1 aug 21:32
1 600 SEK
1 aug 18:34
1 000 SEK