Konst Modern svensk konst
1250112
Oscar Hullgren
(Sverige, 1869-1948)
Oscar hullgren, olja på duk, signerad.

OSCAR HULLGREN, olja på duk, signerad.

"Motiv från Kärringön". 44 x 66 cm.

Ställvis slitage. Obetydlig fläck.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 800
369
437
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 aug 14:34
3 800 SEK
6 aug 14:24
3 600 SEK
6 aug 14:24
3 500 SEK
6 aug 10:09
3 400 SEK
5 aug 21:13
3 200 SEK