1250116
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)
Ali munsterhjelm, olja på duk, signerad.

ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, signerad.

Gatuvy. 49 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
500
5 153
592
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (3 bud)
5 aug 20:32
500 EUR
5 aug 17:50
470 EUR
29 jul 14:09
450 EUR