Design Övrigt
1250130
OIVA TOIKKA, FÅGELFIGURIN "Jalokiwi", glas. Signerad och numrerad O. Toikka Nuutajärvi 3701/5000.
Oiva toikka, fÅgelfigurin "jalokiwi", glas. signerad och numrerad o. toikka nuutajärvi 3701/5000.

Höjd 16,5 cm, Längd 22 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V4
Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
890
9 162
1 059
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (29 bud)
4 aug 20:18
890 EUR
4 aug 20:18
870 EUR
4 aug 20:17
850 EUR
4 aug 20:17
830 EUR
4 aug 20:17
810 EUR