Möbler Stolar
1250140
KARMSTOLAR, 6 st, Miranda of Sweden, 1900-talets senare del.
Karmstolar, 6 st, miranda of sweden, 1900-talets senare del.

Betsade. Stoppad sits. Sitthöjd ca 47 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage.

Placering: Golv Visning, Plan 2 fönstret
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 9 timmar
5 200
505
601
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
3 aug 8:11
5 200 SEK
1 aug 9:20
5 000 SEK