Möbler Skåp & Byråar
1250162
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
ByrÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Målad. Skiva av kolmårdsmarmor. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 90. Djup 45. Höjd 81 cm.

Senare målning och beslag. Nagg. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
602
716
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
4 aug 17:49
6 200 SEK
4 aug 17:43
6 000 SEK
4 aug 17:43
6 000 SEK
4 aug 17:42
5 800 SEK
4 aug 17:42
5 600 SEK