Möbler Fåtöljer & Soffor
1250166
Bröderna Andersson
(Sverige)
BrÖderna andersson, fåtöljer, ett par, 1900-/2000-tal.

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtöljer, ett par, 1900-/2000-tal.

Stomme av ek. Lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän. Märkta. Sitthöjd ca 44 cm.

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Inköpta på Sverins Möbler i Halmstad.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 700
456
540
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
7 aug 16:57
4 700 SEK
7 aug 16:57
4 500 SEK
7 aug 16:56
4 300 SEK
7 aug 16:56
4 100 SEK
7 aug 16:53
4 000 SEK