BRÖDERNA ANDERSSON, fåtöljer, ett par, 1900-/2000-tal.
Stomme av ek. Lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän. Märkta. Sitthöjd ca 44 cm.
Obetydligt ytslitage.
Inköpta på Sverins Möbler i Halmstad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10