Design Möbler
1250170
Folke Ohlsson
(Sverige)
Folke ohlsson, soffa "colorado".

FOLKE OHLSSON, soffa "Colorado"

Teak, tre-sits, lösa stoppade dynor, sitthöjd ca 40 cm, längd 190, bredd 76, höjd 70 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Senare klädsel.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 471
628
743
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 aug 21:31
6 471 SEK
6 aug 20:59
6 271 SEK
3 aug 0:49
6 071 SEK
3 aug 0:49
6 000 SEK
2 aug 22:02
5 500 SEK