Design Möbler
1250174
Kenneth Bergenblad
(Sverige, Född 1944)
Kenneth bergenblad, stolar, fem stycken. dux, 1900-talets andra hälft.

KENNETH BERGENBLAD, stolar, fem stycken. Dux, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 1 karmstol samt 4 stolar. Stoppade sitsar och ryggar med klädsel av skinn. Stomme i kromad metall. Stapelbara. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Kraftigt slitage på skinnklädseln. En med lagning på klädseln. Märken, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H124
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)