Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250178
VITRINSKÅP, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.
VitrinskÅp, 1920-tal.

Mahognyfanerat med inläggningar av olika träslag. Inredning med glashyllor. Daterat 1922. Längd 113, höjd 160, bredd 33 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 500
243
287
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
5 aug 18:26
2 500 SEK
2 aug 16:48
2 000 SEK
30 jul 20:30
1 500 SEK