Design Konstglas
1250179
KAJ FRANCK, VAS, "Prisma", glas, signerad K Franck Nuutajärvi Notsjö -63.
Kaj franck, vas, "prisma", glas, signerad k franck nuutajärvi notsjö -63.

Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR