Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250195
BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
Boksnurra, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Dekor av intarsia. På hjul. Längd 48. Bredd 48. Höjd 78 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Slutpris
3 200
310
368
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 aug 15:51
3 200 SEK
5 aug 15:51
3 000 SEK
5 aug 15:51
2 900 SEK
5 aug 10:12
2 600 SEK
4 aug 10:23
2 400 SEK