Möbler Stolar
1250198
STOLAR, 6 st, Luterma, Estland, 1900-talets början.
Stolar, 6 st, luterma, estland, 1900-talets början.

Betsad stomme, formpressad sits. Genombruten rygg. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 400
233
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 aug 14:16
2 400 SEK
5 aug 14:16
2 200 SEK
30 jul 18:10
2 000 SEK