Smycken Armband
1250203

Gucci armband 18K guld

Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.
Gucci armband 18K guld.

bredd 10 - 23 mm, längd 20 cm, vikt 19 g. Signerat Gucci och med italienska stämplar. Etui från Gucci medföljer.

Bruksslitage. Skadat etui, ej synligt på bild.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
13 000 SEK