Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250208
BOKSNURRA, 1900-tal.
Boksnurra, 1900-tal.
Boksnurra, 1900-tal.
Boksnurra, 1900-tal.

Mahognyfanerad. Vridbar. 64x64, höjd 74 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Placering: Pallställ (Visning)
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 8 timmar
1 250
121
144
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 aug 8:07
1 250 SEK
4 aug 8:06
1 000 SEK