1250233
KANDELABRAR 1 par Jugend tidigt 1900-tal
Kandelabrar 1 par jugend tidigt 1900-tal.

För sex ljus vardera, mässing, höjd ca 45 cm

Bruksslitage. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V14
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

14 timmar 25 minuter
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
4 aug 10:31
2 000 SEK
3 aug 12:11
1 200 SEK
31 jul 17:15
500 SEK
31 jul 13:32
300 SEK