Silver Övrigt
1250238
CIGARETTETUI, silver, Moskva, Ryssland, 1908-1926, vikt ca 190 gram.
Cigarettetui, silver, moskva, ryssland,  1908-1926, vikt ca 190 gram.

Reliefdekor. 11x8 cm.

Slitage, repor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
3 200
310
368
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 aug 21:11
3 200 SEK
6 aug 11:12
3 000 SEK
5 aug 1:58
2 800 SEK
3 aug 0:18
2 600 SEK
30 jul 23:13
2 400 SEK