Silver Övrigt
1250240
BRICKA, silver, rokokostil, vikt ca 1100 gram.
Bricka, silver, rokokostil, vikt ca 1100 gram.

Konturerad kant. Längd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor och fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L10
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 652
451
534
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 aug 21:18
4 652 SEK
6 aug 21:18
4 452 SEK
6 aug 14:39
4 250 SEK
1 aug 9:01
4 205 SEK
31 jul 14:44
4 005 SEK