KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. bredd 69 cm, djup 67 cm, höjd 99 cm. Plakettmärkt Nordiska Kompaniet.

Helhetsintrycket är gott. Smärre skada.

Utropspris
250 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård