Möbler Fåtöljer & Soffor
1250246
KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Karmstol, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. bredd 69 cm, djup 67 cm, höjd 99 cm. Nordiska Kompaniet.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
648
6 679
767
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (21 bud)
6 aug 20:38
648 EUR
6 aug 20:38
628 EUR
6 aug 20:37
600 EUR
6 aug 20:37
600 EUR
6 aug 20:35
570 EUR