Möbler Fåtöljer & Soffor
1250247
STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Stolar, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. bredd 51 cm, djup 50 cm, höjd 95 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Slutpris
382
3 937
452
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (10 bud)
6 aug 20:44
382 EUR
6 aug 20:44
362 EUR
6 aug 20:44
320 EUR
6 aug 20:44
300 EUR
6 aug 20:30
220 EUR