Design Möbler
1250251
THOMAS PEDERSEN, gungstol, "Stingray", Frederica 2000-tal, Danmark
Thomas pedersen, gungstol, "stingray", frederica 2000-tal, danmark.

Sits av grafitgrå plast, på benställning av förkromad metall. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 30 cm.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
6 400
621
735
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
5 aug 20:09
6 400 SEK
5 aug 20:06
6 200 SEK
8
5 aug 20:06
6 000 SEK
5 aug 20:04
5 800 SEK
8
5 aug 20:03
5 600 SEK