Smycken Ringar
1250257
Ateljé Stigbert
(Sverige, Grundat 1940)
Ring, stigbert, engelbert, 18k guld med syntetisk blå spinell.

RING, Stigbert, Engelbert, 18K guld med syntetisk blå spinell.

Stämplad Stigbert, HE, Stockholm 1950. Storlek 18,25/57,5. Vikt 4 gram

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK