Design Möbler
1250262
NILS-OLE ZIB, trädgårdsfåtöljer ett par, 2000-tal Bergaform.
Nils-ole zib, trädgårdsfåtöljer ett par, 2000-tal bergaform.

Teak, etikettmärkta, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
8 200
796
942
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
6 aug 21:15
8 200 SEK
9
6 aug 21:15
8 000 SEK
9
6 aug 19:55
7 400 SEK
8
6 aug 19:42
7 200 SEK
9
6 aug 19:42
7 200 SEK