Design Möbler
1250263
NILS-OLE ZIB, trädgårdsfåtöljer ett par Bergaform 2000-tal.
Nils-ole zib, trädgårdsfåtöljer ett par bergaform 2000-tal.

Teak, etikettmärkta, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H9
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 500
1 019
1 206
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
8
6 aug 21:37
10 500 SEK
6 aug 21:37
10 500 SEK
8
6 aug 21:30
10 000 SEK
10
6 aug 21:16
9 800 SEK
8
6 aug 21:16
9 600 SEK