Design Möbler
1250272
NILS-OLE ZIB, solsäng Bergaform 2000-tal
Nils-ole zib, solsäng bergaform 2000-tal.

Teak, ställbar, längd ca 210 cm, dyna medföljer

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Mindre skada på hjul

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
7 100
689
816
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 aug 20:08
7 100 SEK
8
7 aug 20:08
6 900 SEK
7 aug 19:25
6 700 SEK
7 aug 19:25
6 500 SEK
7 aug 19:25
6 400 SEK